درباره ما

شرکت پرشین پارس هخامنش به پشتوانه سه دهه اعتبار و تجربه مدیران مجرب خود باهدف تأمین محصولات باکیفیت مرتبط با صنف صنعتی و کشاورزی ایران به بهره‌برداری رسید و همواره حامی قدرتمند صنعت کشور … ..می‌باشد

این شرکت نماینده انحصاری برندهای لایت LIGHT(ژاپن)، آلتونا  ALTUNA (اسپانیا) و رانگ سی RUNGSEE (تایوان) در خاورمیانه می باشد و بدینوسیله تامین کننده لوازم باغبانی، ابزار دستی، ابزار دقیق و اندازه گیری با بهترین کیفیت و مناسب ترین بها در خاورمیانه محسوب می گردد.

پرشین پارس هخامنش با مجموعه ای بی  نظیر از ابزار و لوازم بر پایه مشتری مداری که سنت دیرینه شرکت می باشد سعی در جلب رضایت مشتریان خود نموده و تا به امروز نیز در این امر موفق بوده است.

از سـال ۱۹۲۲ تاکنون، آلتـونا (ALTUNA) پیشتاز در تولیـد قیچی‌های هـرس و ورق بر حرفه‌ای بوده است. ازاین‌رو آلتونا برندی معتبر در سراسر دنیا می‌باشد. این برنـد با به‌روزرسانی خود طبق جدیدترین فناوری‌ها قادر به برطـرف نمـودن نیـاز بازار در هـر مقطـع زمانی می‌باشد.

آلتونا با بیش از ۳۰ سال سابقه حضور در بازار ایران و خاورمیانه یکی از قطب‌های لوازم باغبـانی حرفه‌ای می‌باشد.

از سال ۱۳۷۵ حضور لایت (LIGHT) در ایران تحولی چشمگیر در بازار صنعت ایران و خاورمیانه را موجب گردیده و با توجه به جلب رضایت مشتری و استفاده‌کنندگان، همواره در حوزه خدمات پس از فروش ساعی بوده است. تنوع محصولات لایت در عرصه صنعتی، مکانیکی، باغبانی، تأسیساتی، گاراژی و … توقع اکثر متقاضیان در عرصه‌های فوق را مرتفع نموده و تأمین‌کننده نیاز صنعتگران این مرزوبوم و خاورمیانه می‌باشد.

رانگ سی (RUNGSEE) تولیدکننده لوازم گاراژی و مکانیکی از سال ۱۹۷۸ می‌باشد. تنوع و کیفیت اقلام و محصولات این برند مطرح گاراژی-مکانیکی، موجب گردیده رانگ سی مهمترین تأمین‌کننده نیاز صنف گاراژی-مکانیکی در خاورمیانه گردد.

پرشین پارس هخامنش با گردآوری برندهای مطرح صنعتی-باغبانی-گاراژی در ایران سعی بر توزیع و تأمین اقلام باکیفیت در تنوع گسترده جهت صنعتگران ایران و خاورمیانه نموده است، همچنین در راستای کارآفرینی مفتخریم دوش‌به‌دوش صنعتگران عزیزمان همراه بوده‌ایم.

ابزار خوب، دوست خوب

 

درباره ما

گواهینامه ها و افتخارات